Кава в зернах Lavazza Qualita Oro 1 кг
- Нова Пошта
- Укрпошта
- Самовивіз
- Кур’єром
- Онлайн оплата
- Оплата при отримані
- Безготівковий розрахунок
Кава Lavazza Qualitа Oro (Лаваца Кваліта Оро), купити яку Ви можете в інтернет-магазині кави AVT-Market в Києві, це відмінний купаж добірних кавових зерен від італійської компанії Lavazza.
Даний сорт кави характеризується багатим, складним, гармонійним смаком, яскравим вишуканим ароматом. У смаку виділяються солодкуваті квіткові нотки, гармонійно поєднуючись з приємною кислинкою і довгим багатим післясмаком.
Купаж кави Lavazza Qualitа Oro (Лаваца Кваліта Оро) - це класичний кавовий бленд зерен сорту Арабіка (100%) з Центральної і Південної Америки. Спеціальна технологія обсмажування від Lavazza зберігає всі відтінки смаків легендарних сортів кави, що входять в купаж.
Золотий колір упаковки підкреслює, що кава в зернах Lavazza Qualitа Oro - це «золотий» фонд Lavazza. Дана марка відмінно підходить для приготування еспрессо і вживання в будь-який час дня.
Купити кави Lavazza Qualitа Oro (Лаваца Кваліта Оро) - стати справжнім кавовим гурманом.

Чудова кава! Ароматна, м’яка з приємною кислинкою. Відмінно підходить для еспресо та френч-пресу. Справжня класика, рекомендую!
дуже дякую за гостинність і благородство, просто - найкращий магазин в напрямку "кава-чай"
Кофе оригинал, рекомендую !!!!
Спасибо за оперативность !
Наверное самое лучше кофе в мире из тех что пробовал! Спасибо за оперативную доставку.
Не совсем понятно, зачем вы вводите в заблуждение потенциальных клиентов размером скидки на данный товар. Написано до 38%. При этом цена 399 при изначальной 490. Воспользовавшись калькулятором получаем скидку в 19%. Возможно имеется в виду что-то другое, но первоначально воспринимается 38% как 38%. Непонятен этот маркетинговый ход. А кофе вкусный, безусловно.
Мне друзья привозили из Италии,очень понравился. Пыталась найти в Киеве "подленник" ,оказалось невозможным. Здесь на сайте заказала уже от безнадеги - оказалось,что это именно то,что искала. Это точно оригинал. Спасибо ,что не торгуете подделкой. Рекомендую !