Пн-Нд з 9:00 до 18:00 Шоурум Пн-Пт 8:00 до 19:00; Сб-Нд 9:00 до 18:00Замовити на сайті 24/7
Постійно замовляю цю каву і приходить дуже смачна кава не гірка, мʼяка, з приємним після смаком, але щось цього разу прийшла ну дуже гірка навіть аромат пересмаженої кави, таке враження, що це не Paulig Arabica
Постійно замовляю цю каву і приходить дуже смачна кава не гірка, мʼяка, з приємним після смаком, але щось цього разу прийшла ну дуже гірка навіть аромат пересмаженої кави, таке враження, що це не Paulig Arabica