Добавить комментарий

marinavladi3105
5
5
3 ноября 2025

Постійно замовляю цю каву і приходить дуже смачна кава не гірка, мʼяка, з приємним після смаком, але щось цього разу прийшла ну дуже гірка навіть аромат пересмаженої кави, таке враження, що це не Paulig Arabica