Кава в зернах Movenpick Caffe Crema 1 кг

В наявності
-7%
Top
Код товару:
761239
990 грн
1 070 грн
або
Склад:
Арабіка
100%
Ступінь обсмаження: Середньо-темна
1
2
3
4
5
Смак кави:
Кислинка
1
2
3
4
5
Гірчинка
1
2
3
4
5
Насиченість
1
2
3
4
5
Походження:
Центральна Америка
Спосіб приготування:
Вендинговий автомат
Заварювання в чашці
Гейзерна кавоварка
Варка на турці
Френчпрес
Крапельна кавоварка
Пуровер
Кемекс
Аеропрес
Доставка
  • Нова Пошта
  • Укрпошта
  • Самовивіз
  • Кур’єром
Оплата
  • Онлайн оплата
  • Оплата при отримані
  • Безготівковий розрахунок
Характеристики
Виробник
Німеччина
Смак кави
Кислинка
Рівень міцності
Середня
Бренд
Movenpick
Фасовка
1 кг
Тип зерна
Арабіка
Ступінь обсмаження
Середньо-темна
Вага
1 кг
Смакові ноти
фрукти
Тип зерна
суміш
Тип кави
зерно
Опис

Movenpick - це син швейцарської компанії Merkur Kaffee AG та німецької компанії J.J.Darboven. Він увібрав усе найкраще від своїх батьків – швейцарську точність та німецьку якість. Спочатку каву Mövenpick подавали своїм гостям в однойменних готелях та ресторанах. Гостям кава припала до смаку, тому компанія вирішила вийти на новий рівень і почала продавати каву для приготування в домашніх умовах. Зерна піддаються повільній обсмажці, що дарує каві Mövenpick чудовий смак, який завоював любов гурманів по всьому світу.

Відгуки
Віра
5
5
6 березня 2023

В офіс беремо вже 2 роки таку каву. Всім подабається. Кава супері і сервіс магазину теж.

avtmarket
5
5
23 грудня 2021

Віталій дякуємо за повторний відгук :) раді бачити вас знову серед клієнтів avtmarket!!

Виталий
1
1
13 грудня 2021

Закали кофе Movenpick CREMA - подкупила цена. Была акция и по акции 195 грн. Повелся на цену купил, и пожалел - Более ужасного кофе не пил уже давно. Ещё при заказе переспросил у девушки оператора - это подделка? И почему такая цена? Она уверяла, что всё качественно и никто не жаловался. Может всем всё равно и не охота заморачиваться. Дело в том, что недавно у нас только закончился этот кофе, только мы брали его в другом магазине и вкус этого кофе я помню очень хорошо, просто мы брали по 320 грн и он был настоящий и вкусный и вкус его ни с чем не перепутаешь. А в этом магазине подделка. Дешовая подделка. Дешевое хорошим не бывает и скупой платит дважды. Крайне не рекомендую.! Как его теперь вернуть?

Залишити відгук

Ви переглядали