Коментувати

theblo_81883
5
5
30 вересня 2025

Вау! Дійсно є вишневий смак.
Оце ви постаралися. Які там кав'ярні ... Я буду брати цю каву собі додому )))
Ну звісно інші сорти це не відміняє. У вас мені все подобається , але от темнішої обжарки дуже не вистачало.