Пн-Нд з 9:00 до 18:00 Шоурум Пн-Пт 8:00 до 19:00; Сб-Нд 9:00 до 18:00Замовити на сайті 24/7
Вау! Дійсно є вишневий смак.Оце ви постаралися. Які там кав'ярні ... Я буду брати цю каву собі додому )))Ну звісно інші сорти це не відміняє. У вас мені все подобається , але от темнішої обжарки дуже не вистачало.
Вау! Дійсно є вишневий смак.
Оце ви постаралися. Які там кав'ярні ... Я буду брати цю каву собі додому )))
Ну звісно інші сорти це не відміняє. У вас мені все подобається , але от темнішої обжарки дуже не вистачало.