Такої жахливої кави ще не разу не купував, немає ні запаху, ні смаку, одна гіркота. Три роки тому купував мелений лавацу роса, у неї смак та запах у десетеро кращий. Менджер запевняв, що кава справжня, Італія, але думаю це польська підробка, якою завалено весь ринок. На вигляд це 100% рабуста, ще й перепалена. Жаль грошей, 840 грн за таке...
Такої жахливої кави ще не разу не купував, немає ні запаху, ні смаку, одна гіркота. Три роки тому купував мелений лавацу роса, у неї смак та запах у десетеро кращий. Менджер запевняв, що кава справжня, Італія, але думаю це польська підробка, якою завалено весь ринок. На вигляд це 100% рабуста, ще й перепалена. Жаль грошей, 840 грн за таке...