Коментувати

tatanabrun_4058
4
4
27 квітня 2020

Вирішили спробувати "щось новеньке". Кава відмінна, ароматна, зі своїм м'яким шармом. Можливо не дуже насичена, але це ж арабіка.
Дякую магазину за прекрасний асортимент та швидку зручну доставку.