Коментувати

kuzhim_90397
4
4
19 лютого 2025

Як на мій смак, кава не дуже насичена, присутня гірчинка, заварюю в рожковій кавоварці. Якщо понюхати на смак пусте горнятко яке постоїть не помитим декілька хвилин після кавування, то чутно аромат в'яленого чорносливу.