Коментувати

Олена Кравчук
5
5
18 грудня 2025

Кава приємно здивувала з першої чашки. Аромат насичений, але не різкий, смак рівний і збалансований. П’ю без цукру — гіркоти немає, післясмак м’який. Для щоденного вживання підходить ідеально.