Добавить комментарий

Дмитро Кравченко
5
5
12 января 2026

Якісна кава, яка варта своїх грошей. В автоматичній кавомашині виходить не гірше, ніж у кав'ярні. Смак щільний, насичений, немає відчуття водянистості.